Czyszczenie dywanów i tapicerek Dr Plama

70-136 Szczecin, Mieszka I 1/2

508 753... 966więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

Aktualne promocje:

1) "strzał w dziesiątkę" - za każdą osobę, która skorzysta z naszych usług z Twojego polecenia, otrzymujesz zniżkę 10zł na kolejne czyszczenie. Przykładowo: z Twojego polecenia skorzystało z naszych usług 5 osób, usługę o wartości 50zł masz gratis!

2) "jesień życia" - 10 % zniżki dla emerytów, na wszystkie wykonywane przez nas usługi.

OFERTA:

Czyszczenie / pranie dywanów i wykładzin

Czyścimy dywany i wykładziny wszelkiego rodzaju, usuniemy z nich większość najcięższych  zabrudzeń, to wszystko dzięki specjalistycznym maszynom i środkom czyszczącym renomowanych firm, dlatego macie Państwo pewność, że nie zniszczymy Państwa dywanów i wykładzin.

Czyszczenie dywanów i wykładzin polega na odkurzeniu, naniesieniu na czyszczoną  powierzchnię roztworu wody i środka czyszczącego, który następnie jest wcierany szorowarką walcową ( 600 obrotów / min),  rozpuszczony brud jest wsysany do zbiornika naszego urządzenia (maszyny ekstrakcyjnej), w razie konieczności zastosowane zostają odplamiacze. Ostatni proces to płukanie czyszczonej powierzchni.

Najczęściej wystarczy tylko jedno przejście robocze w przypadku silnych zabrudzeń kilkukrotnie ponawiamy tę czynność.

Czyszczenie / pranie tapicerki samochodowej

Wiemy doskonale, że użytkowanie samochodu wiąże się też z przykrymi zabrudzeniami, których nie jesteśmy w stanie uniknąć, plamy po napojach, sokach oraz wielu innych produktach spożywczych, także po naszych pupilach które czesto pozostawiają zabrudzenia.

Dla nas to nie problem, a Państwa oczy znowu ucieszy czyste i zadbane wnętrze samochodu.

Czyszczenie tapicerki samochodowej  polega na odkurzeniu, naniesieniu na czyszczoną  powierzchnię roztworu wody i środka czyszczącego, który następnie jest wcierany,  rozpuszczony brud jest wsysany do zbiornika naszego urządzenia (maszyny ekstrakcyjnej), w razie konieczności zastosowane zostają odplamiacze. Ostatni proces to płukanie czyszczonej powierzchni.
Czyszczenie mebli tapicerowanych  
      Wszystkie meble z czasem pokrywa kurz, te tapicerowane także, dlatego tracą swój dawny wygląd, dodatkowe plamy z kawy, napojów czy soków nie upiększają ich.  Jesteśmy w stanie usunąć większość plam i przywrócić dawny wygląd tapicerce na Waszych meblach.          
Czyszczenie tapicerki meblowej polega na odkurzeniu, naniesieniu na czyszczoną  powierzchnię roztworu wody i środka czyszczącego, który następnie jest wcierany,  rozpuszczony brud jest wsysany do zbiornika naszego urządzenia (maszyny ekstrakcyjnej, w razie konieczności zastosowane zostają odplamiacze. Ostatni proces to płukanie czyszczonej powierzchni.

Im szybciej przejdziemy do działania tym większe efekty.

Kontakt

70-136 Szczecin,
Mieszka I 1/2

508 753... 966więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: otwarte teraz do 17:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd