Czyszczenie dywanów i tapicerek Dr Plama

70-136 Szczecin, Mieszka I 1/2

508 753... 966więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Oferta

OFERTA:

Czyszczenie / pranie dywanów i wykładzin

Czyścimy dywany i wykładziny wszelkiego rodzaju, usuniemy z nich większość najcięższych zabrudzeń. To wszystko dzięki specjalistycznym maszynom i środkom czyszczącym renomowanych firm, dlatego macie Państwo pewność, że nie zniszczymy Państwa dywanów i wykładzin.

Czyszczenie dywanów i wykładzin polega na odkurzeniu, naniesieniu na czyszczoną  powierzchnię roztworu wody i środka czyszczącego, który następnie jest wcierany szorowarką walcową ( 600 obrotów / min),  rozpuszczony brud jest wsysany do zbiornika naszego urządzenia (maszyny ekstrakcyjnej), w razie konieczności zastosowane zostają odplamiacze. Ostatni proces to płukanie czyszczonej powierzchni.

Najczęściej wystarczy tylko jedno przejście robocze w przypadku silnych zabrudzeń kilkukrotnie ponawiamy tę czynność.

Czyszczenie / pranie tapicerki samochodowej

Wiemy doskonale, że użytkowanie samochodu wiąże się też z przykrymi zabrudzeniami, których nie jesteśmy w stanie uniknąć, plamy po napojach, sokach oraz wielu innych produktach spożywczych, także po naszych pupilach które czesto pozostawiają zabrudzenia.

Dla nas to nie problem, a Państwa oczy znowu ucieszy czyste i zadbane wnętrze samochodu.
Czyszczenie tapicerki samochodowej  polega na odkurzeniu, naniesieniu na czyszczoną  powierzchnię roztworu wody i środka czyszczącego, który następnie jest wcierany,  rozpuszczony brud jest wsysany do zbiornika naszego urządzenia (maszyny ekstrakcyjnej), w razie konieczności zastosowane zostają odplamiacze. Ostatni proces to płukanie czyszczonej powierzchni.


Czyszczenie mebli tapicerowanych 


Wszystkie meble z czasem pokrywa kurz, te tapicerowane także, dlatego tracą swój dawny wygląd, dodatkowe plamy z kawy, napojów czy soków nie upiększają ich.  Jesteśmy w stanie usunąć większość plam i przywrócić dawny wygląd tapicerce na Waszych meblach.         
Czyszczenie tapicerki meblowej polega na odkurzeniu, naniesieniu na czyszczoną  powierzchnię roztworu wody i środka czyszczącego, który następnie jest wcierany,  rozpuszczony brud jest wsysany do zbiornika naszego urządzenia (maszyny ekstrakcyjnej, w razie konieczności zastosowane zostają odplamiacze. Ostatni proces to płukanie czyszczonej powierzchni.


Czyszczenie mebli skórzanych 

Doświadczenie i stosowanie najlepszych jakościowo środków zapewni drugie życie skórzanym sofom, narożnikom czy ulubionemu fotelowi. Przyjedziemy, wyczyścimy i dodatkowo doradzimy jak pielęgnować mebel w przyszłości.


Im szybciej przejdziemy do działania tym lepsze efekty.

Kontakt

70-136 Szczecin,
Mieszka I 1/2

508 753... 966więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd